Gadżety w celu rozreklamowania firmy

Qter

Użytkownik

Dzień doberek, namawiam rodziców zeby troche zadbali o reklame firmy. Prowadza firme transportową i naprawde idzie im coraz lepiej, działaja na coraz wiekszych zleceniach, coraz dalej. Chciałbym im pomóc sie troche rozreklamować. Załatwiłem goscia, który zrobił im fajną stronke internetową, załatwiliśmy miejsce w lokalnej gazecie. Mysle, ze to juz duzo, ale są środki na więcej więc grzech nie skorzystać. Pomyslałem o tym, zeby zamowić jakies gadzety reklamowe typu kubki, długopisy i te sprawy... wiecie, gdzie można zamówić takie rzeczy? A może macie jeszcze jakieś pomysły na rozreklamowanie firmy? Pozdrawiam serdecznie!

Gromki

Użytkownik

Witam. A pomyśl o ulotkach, to fajny sposób na reklame firmy. Wiadomo, czesc nawet nie spojrzy i wyrzuci, ale sa tacy, którzy patrza, co tam jest w ulotkach

Pepeto

Użytkownik

albo poroznoście wizytówki po sklepach/ gabinetach itp w swoim miescie, niech leżą na ladzie w takich miejscach, zawsze znajdzie sie ktoś, kto sie zainteresuje

SennyNick

Użytkownik

a taki gadżet reklamowy to tez całkiem dobry pomysł. Prezenty, upominki, to działa na potencjalnych klientów ;)

Qter

Użytkownik

Właśnie też mi się tak wydaje. A znacie jakies sprawdzone miejsce, gdzie mógłbym zamówić takie gadzety?

DawidVin

Użytkownik

JA na przykład zamawiałem kubki z nadrukiem – z logo firmy tutaj: fabrykagadzetow.com.pl/. Polecam, bo i ceny spoko i duzy wybór, od dlugopisów, kubków, po koszulki czapki i inne cuda. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
Copyright 2015