Samochód po stłuczkach parkingowych

Decyzja

Użytkownik

Mam bardzo dobry samochód, ale jest po kilku stłuczkach na parkingu. To nie było nic groźnego, po prostu wiecie jak to kobieta czasami straci rachubę jeśli chodzi o odległości. Czy przed sprzedażą powinnam te uszkodzenia naprawić. Jak myślicie.

morbidangel

Użytkownik

Ja zdecydowanie odradzam, bo to zawsze jest podejrzane, jeśli pierwotny właściciel coś naprawiał przy karoserii. Nawet jak tro było małe uszkodzenie to kupiec będzie się doszukiwał różnych podtekstów.

treyemannuel

Użytkownik

Ja nie do końca się zgodzę z kolegą, bo ostatnio sprzedawałem auto w podobnym mysle stanie do jednego z autokomisów w Bydgoszczy, tak na marginesie ma oddziały w całej Polsce, i sprzedałem go w stanie w jakim był. Oczywiście nieco odjęli za te uszkodzenia, ale było to zdecydowanie mniej niż zapłaciłbym lakiernikowi za zrobienie na gotowo. Poza tym nikt nie pytał jak uszkodzenia powstały :)

Prostota

Użytkownik

Ja na pewno bym się pytała, skąd i jak

Piotr_KR

Użytkownik

Każdy ślad na karoserii powoduje, że wartość tej karoserii maleje, więc trzeba mieć świadomość tego, że im lepiej samochód wyglada tym lepszą cenę za niego dostaniemy :)
ODPOWIEDZ
Copyright 2015