Samochód po stłuczkach parkingowych

Decyzja

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Domkowo

Wiek: 27

Mam bardzo dobry samochód, ale jest po kilku stłuczkach na parkingu. To nie było nic groźnego, po prostu wiecie jak to kobieta czasami straci rachubę jeśli chodzi o odległości. Czy przed sprzedażą powinnam te uszkodzenia naprawić. Jak myślicie.

morbidangel

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Międzyzdroje

Wiek: 39

Ja zdecydowanie odradzam, bo to zawsze jest podejrzane, jeśli pierwotny właściciel coś naprawiał przy karoserii. Nawet jak tro było małe uszkodzenie to kupiec będzie się doszukiwał różnych podtekstów.

treyemannuel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Wrocław

Wiek: 28

Ja nie do końca się zgodzę z kolegą, bo ostatnio sprzedawałem auto w podobnym mysle stanie do jednego z autokomisów w Bydgoszczy, tak na marginesie ma oddziały w całej Polsce, i sprzedałem go w stanie w jakim był. Oczywiście nieco odjęli za te uszkodzenia, ale było to zdecydowanie mniej niż zapłaciłbym lakiernikowi za zrobienie na gotowo. Poza tym nikt nie pytał jak uszkodzenia powstały :)

Prostota

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Krotoszyn

Wiek: 20

Ja na pewno bym się pytała, skąd i jak

Piotr_KR

Użytkownik

Posty: 106

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

Każdy ślad na karoserii powoduje, że wartość tej karoserii maleje, więc trzeba mieć świadomość tego, że im lepiej samochód wyglada tym lepszą cenę za niego dostaniemy :)
ODPOWIEDZ
Copyright 2015