Wypożyczenie auta dostawczego.

morbidangel

Użytkownik

Witajcie.;) Zastanawiam się nad wypożyczeniem samochodu dostawczego na potrzeby swojej firmy. Czy ktoś z was korzystał już kiedyś z takiego rozwiązania? Może polecicie mi jakieś firmy z Krakowa? Mamy w firmie dwa auta dostawcze, ale szykuje się nam większe zlecenie i potrzebuję dodatkowego wsparcia. Rozważam też zakup dodatkowego samochodu, ale to jednak poważna inwestycja, a nie mogę być pewien, że takie większe zlecenia będą się często przytrafiać.

treyemannuel

Użytkownik

Zawsze zanim się coś kupi do firmy trzeba to bardzo głęboko przemyśleć.:) zrobiłem kiedyś ten błąd i zamiast wynajmować, kupiłem. Efekt? Samochód potrzebny był maksymalnie 4-5 razy w miesiącu, a generował ogromne koszty i byłem na siebie zły za tak pochopną decyzję… w końcu puściłem go dalej w rynek, a pieniądze ze sprzedaży przeznaczam nie tylko na wynajem auta, ale też na inne potrzeby swojego biznesu. Umożliwia mi to dosyć tanie wynajęcie samochodu Rent Kraków – wszystko bardzo ładnie się kalkuluje. Podoba mi się też ich opcja z wynajęciem auta z kierowcą. Jeśli jest jakaś sytuacja kryzysowa to zawsze można się tym wspomóc.:)

Decyzja

Użytkownik

ja przez bardzo długi czas wypożyczałam samochody. Zanim jeszcze moja firma się porządnie rozwinęła i miałam obawy podobne do Twoich. Powiem wam, że jest dodatkowa zaleta takiego wypożyczania – zanim nadejdą te złote czasy i się zainwestuje w nowe pojazdy, można przetestować trochę opcji.;) właśnie na takich próbach uznałam, że fiat ducato z plandeką będzie najlepszy ze wszystkich samochodów dostawczych. A do dyspozycji prywatnej Renault Clio Grandtour w przepięknym, niebieskim kolorze. Podpatrzyłam ten model w wypożyczalni i wiedziałam, że MUSZĘ taki mieć.:D
ODPOWIEDZ
Copyright 2015