W jaki sposób dbacie o rozwój osobisty?

prawdziwa_gospodyni

Użytkownik

Zalezy mi na tym aby ten rok był przelomowy dla mnie i dlatego szukam sposobu żeby cos w sobie zmienic , u lepszyc. Jest dla mnie wazny rozwoj osobisty i stale szukam sposobow żeby się rozwijac. Czy macie jakies sprawdzone sposoby na rozwoj osobisty? co robicie ?

krasodebska

Użytkownik

Teraz zbyt wiele osob mowi ze rozwija się a tak naprawde stoi w miejscu warto wiec wg mnie szukac dobrych szkolen no i dobrych trenerow coachow. Tych którzy wiedza czym naprawde jest doradztwo a czym nie jest a nie robia cos na chybil trafil. Ja trafilam na ludzi godnych zaufania i to mnie cieszy : )

Herminka

Użytkownik

W moim wypadku sprawdzil się coaching który sprawil ze spojrzałam na siebie z zupełnie innej strony. Stalam się mniej surowa wobec siebie. No ale takie zmiany to lubie ;)

Looola

Użytkownik

Co do rozwoju osobistego to jednak trzeba wybrac to co się akurat potrzebuje. S tacy którzy powinni stac się bardziej pewniejsi siebie i tacy którzy po prostu musza nauczyc się dobrze komunikowac. wiec wszsytko zalezy od osoby ;)

DawidVin

Użytkownik

Ja chciałem pewne rzeczy robic sam ale jak ma się dobrego trenera to jest znacznie lepiej ;P
ODPOWIEDZ
Copyright 2015