Dobry newsletter.

morbidangel

Użytkownik

Co jakiś czas na moją skrzynkę trafiają nawet niechciane wiadomości dotyczące ofert restauracji i hoteli. Sam prowadzę restaurację i w ten sposób chciałbym dotrzeć do szerszego grona klientów. Tylko nie bardzo wiem, jak to się robi. Gdzie dostanę bazę taki maili.

treyemannuel

Użytkownik

Hehehe, każdy by chciał. Takich rzeczy to się samemu nie robi. Od tego są specjalne firmy, które od lata działają w branży i wiedzą, jaki potencjał mają określone grupy produktowe. Bez problemu znajdą dla Ciebie taką bazę, którą będą także kierowali.

morbidangel

Użytkownik

A to nie wiedziałem, że to się w ten sposób odbywa. Myślałem, że to samodzielnie trzeba robić i z ręki wysyłać.

Decyzja

Użytkownik

Na przykład firma bitemarketing.pl się takimi czynnościami zajmuje i robi to najlepiej na rynku. Bez porównania z innymi firmami,ktire maja ograniczony teren dzialania. Jeśli planujesz zadziałać w kwestii social media swojego lokalu to tylko z nimi.

morbidangel

Użytkownik

DZieki, na pewno sprawdzę tą ofertę

Prostota

Użytkownik

Bezwzględnie musisz to zrobić, jeśli chcesz trafiać do swoich gosci i potencjalnych gosci. Tak najlepiej wypromować restaurację, która musi oczywiście mieć coś ciekawego do pokazania i zaoferowania na talerzu. Bez tego to nawet najlepsza promocja po jakimś czasie przestanie przynosić efkety.

Looola

Użytkownik

Zgadzam się z kolezanką, że marketing gastronomiczny musi iść w parze z dobrym jedzeniem. Jedno warunkuje drugie.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015