Agencja modelek lub hostess w Krakowie

Decyzja

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Domkowo

Wiek: 27

Część. Znacie może jakąś sprawdzoną firmę, która zajmuje się legalnym pośredniczeniem pomiędzy dziewczynami chętnymi do pracy modelki albo hostessy i firmami które by ich potrzebowały? Konkretniej chodzi mi o Kraków, bo w tej chwili tutaj mieszkam i byłabym zainteresowana kontaktem z taka agencją. Z góry dzięki :* :)

Prostota

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Krotoszyn

Wiek: 20

Po prostu posprawdzaj na serwisach ogłoszeń o prace. W Krakowie to co chwila kogoś szukają mniej lub bardziej na stałe no i na pojedyńcze zlecenia też.

Decyzja

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Domkowo

Wiek: 27

Znaczy wiem, bo ja od jakiegoś czasu już tak dorabiam. Tylko wiesz, nie zawsze mi proponują umowę albo w ogóle się zdarza praca w jakichś dziwnych warunkach, a ja jednak bym chciała wszystko od razu porządnie. Dlatego przez agencję najbardziej bym chciała

Looola

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Ustka

Wiek: 18

Dobrze kombinujesz :D Przez agencję się ma zawsze sprawdzonych klientów, a przeciez jak to jest uczciwa firma, to też jej łatwiej znaleźć dobre okazje, niż jednej osobie. Nie raz się słyszy, że ktoś na przykład nie dostał wypłaty, a jak mają umowę z agencją, to totalnie niemożliwe

Herminka

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Września

Wiek: 19

Mogę polecić agencję, dla której koleżanka jest hostessą w Łodzi. Akurat ona tam właśnie pracuje, ale firma też krakowski oddział. Możesz na tej stronie: hostessy.caneli.com.pl/hostessy-krakow/ sobie konkretniej poczytać o ich działalności w twoim mieście! Ewka w ogóle nie narzeka na brak pracy, bo co chwila dostaje oferty. Też właśnie mi mówiła, że zaczynała tak sobie szukając samodzielnie i jak teraz ma porównanie, że wszystkim się zajmuje agencja, to już nie chce wrócić nigdy do szukania na własną rękę. Po prostu tak jest i wygodniej i bezpieczniej.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015