#2016-11-17 04:56:44 

Decyzja

Użytkownik

Część. Znacie może jakąś sprawdzoną firmę, która zajmuje się legalnym pośredniczeniem pomiędzy dziewczynami chętnymi do pracy modelki albo hostessy i firmami które by ich potrzebowały? Konkretniej chodzi mi o Kraków, bo w tej chwili tutaj mieszkam i byłabym zainteresowana kontaktem z taka agencją. Z góry dzięki :* :)
#2016-11-17 05:42:59 

Prostota

Użytkownik

Po prostu posprawdzaj na serwisach ogłoszeń o prace. W Krakowie to co chwila kogoś szukają mniej lub bardziej na stałe no i na pojedyńcze zlecenia też.
#2016-11-17 07:11:47 

Decyzja

Użytkownik

Znaczy wiem, bo ja od jakiegoś czasu już tak dorabiam. Tylko wiesz, nie zawsze mi proponują umowę albo w ogóle się zdarza praca w jakichś dziwnych warunkach, a ja jednak bym chciała wszystko od razu porządnie. Dlatego przez agencję najbardziej bym chciała
#2016-11-17 07:23:33 

Looola

Użytkownik

Dobrze kombinujesz :D Przez agencję się ma zawsze sprawdzonych klientów, a przeciez jak to jest uczciwa firma, to też jej łatwiej znaleźć dobre okazje, niż jednej osobie. Nie raz się słyszy, że ktoś na przykład nie dostał wypłaty, a jak mają umowę z agencją, to totalnie niemożliwe
#2016-11-17 09:25:38 

Herminka

Użytkownik

Mogę polecić agencję, dla której koleżanka jest hostessą w Łodzi. Akurat ona tam właśnie pracuje, ale firma też krakowski oddział. Możesz na tej stronie: hostessy.caneli.com.pl/hostessy-krakow/ sobie konkretniej poczytać o ich działalności w twoim mieście! Ewka w ogóle nie narzeka na brak pracy, bo co chwila dostaje oferty. Też właśnie mi mówiła, że zaczynała tak sobie szukając samodzielnie i jak teraz ma porównanie, że wszystkim się zajmuje agencja, to już nie chce wrócić nigdy do szukania na własną rękę. Po prostu tak jest i wygodniej i bezpieczniej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015