Niemieckie czy francuskie samochody – co lepsze?

morbidangel

Użytkownik

Cześć. Chciałbym zacząć dyskusję związaną z wyborem najlepszego auta. Wiem, że będą tu zwolennicy tych francuskich, niemieckich lub jeszcze innych. Chciałbym, żebyście powiedzieli jakie auta polecacie i dlaczego. Jakie są najczęstsze usterki w nich i z jakimi kosztami powinien się liczyć? Pytam, bo chcę zmienić swój samochód i waham się tylko pomiędzy tymi dwoma rodzajami. Będę wdzięczny za wszystkie cenne rady i wskazówki.

treyemannuel

Użytkownik

Ojjj coś czuję, że może być z tym ciężko. Tak jak napisałeś, będą zwolennicy tych i tych samochodów i prawdopodobnie żaden z nich nie ustąpi. Ja mogę Ci powiedzieć, jak to wygląda na moim przykładzie. Jeżdżę francuzem od 5 lat i do tej pory jedyne, co musiałem zrobić to regenerację belki w Peugeocie 206 w Krakowie ma siedzibę taka firma, która zajmuje się właśnie francuskimi autami i tam właśnie robiłem.

DawidVin

Użytkownik

Słyszałem, że akurat we francuskich autach problem z tym zawieszeniem to normalna usterka po przejechaniu jakiejś tam liczby kilometrów, więc nie jest to nic poważnego. Ja osobiście preferują ogólnie japońskie samochody, więc raczej Wam nie pomogę.

morbidangel

Użytkownik

A możesz powiedzieć, co to za firma naprawia te belki? Może na przyszłość mi się przyda.

Piotr_KR

Użytkownik

Kolega chyba mówi o tym samym serwisie, który jest także we Wrocławiu i ja też tam robiłem w swoim aucie belkę. Sprawdź sobie na: serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-wroclaw/ to zobaczysz, że to nie jest żadna poważniejsza usterka.

kingdom

Użytkownik

A ja się z Wami nie zgadzam! Samochody niemieckie są niezawodne i nigdy nic się z nimi nie dzieje.

treyemannuel

Użytkownik

Bzdury opowiadasz! Nie ma na to zasady!
ODPOWIEDZ
Copyright 2015