Niemieckie czy francuskie samochody – co lepsze?

morbidangel

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Międzyzdroje

Wiek: 39

Cześć. Chciałbym zacząć dyskusję związaną z wyborem najlepszego auta. Wiem, że będą tu zwolennicy tych francuskich, niemieckich lub jeszcze innych. Chciałbym, żebyście powiedzieli jakie auta polecacie i dlaczego. Jakie są najczęstsze usterki w nich i z jakimi kosztami powinien się liczyć? Pytam, bo chcę zmienić swój samochód i waham się tylko pomiędzy tymi dwoma rodzajami. Będę wdzięczny za wszystkie cenne rady i wskazówki.

treyemannuel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Wrocław

Wiek: 28

Ojjj coś czuję, że może być z tym ciężko. Tak jak napisałeś, będą zwolennicy tych i tych samochodów i prawdopodobnie żaden z nich nie ustąpi. Ja mogę Ci powiedzieć, jak to wygląda na moim przykładzie. Jeżdżę francuzem od 5 lat i do tej pory jedyne, co musiałem zrobić to regenerację belki w Peugeocie 206 w Krakowie ma siedzibę taka firma, która zajmuje się właśnie francuskimi autami i tam właśnie robiłem.

DawidVin

Użytkownik

Posty: 104

Skąd: Kielce

Wiek: 34

Słyszałem, że akurat we francuskich autach problem z tym zawieszeniem to normalna usterka po przejechaniu jakiejś tam liczby kilometrów, więc nie jest to nic poważnego. Ja osobiście preferują ogólnie japońskie samochody, więc raczej Wam nie pomogę.

morbidangel

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Międzyzdroje

Wiek: 39

A możesz powiedzieć, co to za firma naprawia te belki? Może na przyszłość mi się przyda.

Piotr_KR

Użytkownik

Posty: 106

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

Kolega chyba mówi o tym samym serwisie, który jest także we Wrocławiu i ja też tam robiłem w swoim aucie belkę. Sprawdź sobie na: serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-wroclaw/ to zobaczysz, że to nie jest żadna poważniejsza usterka.

kingdom

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Krotoszyn

Wiek: 30

A ja się z Wami nie zgadzam! Samochody niemieckie są niezawodne i nigdy nic się z nimi nie dzieje.

treyemannuel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Wrocław

Wiek: 28

Bzdury opowiadasz! Nie ma na to zasady!
ODPOWIEDZ
Copyright 2015