#2017-01-05 05:29:55 

morbidangel

Użytkownik

Cześć, mam rodznną firmę i popadlem w klopoty finansowe, ale zgłosił sie inwestor, który chce wylozyc kasę i uratować miejsca pracy, warunkiem jest dość pokazny procent udziałow w firmie, nie wiem nic o moim przyszłym wspolniku i jego interesach, szwagier polecił mi wnajać detektywa, który by przeswietlił tego inwestrora, znacie taniego detektywa?
#2017-01-05 06:25:41 

Prostota

Użytkownik

gosc chce wylozyc kase a ty jeszcze marudzisz i detektywa chcesz nasyłać, idz sobie na dno z całą firma i załogą jak taki mądry jestes
#2017-01-05 06:46:03 

treyemannuel

Użytkownik

kobieto weź sie zastnów zanim cos powiesz, przeciez jak kolega ma oddac udzialy w firmie to logiczne ze nie moze tego zrobic w ciemno Ile sie słyszy, ze większe firmy pod pozorem inwestycji z czasem wchłaniaja mniejsze? A detektyw zgromadzi potrzebe informacji i kolega bedzie mial pewnosc, ale w namiarach i cenach nie orientuje się, moze kto inny pomoze
#2017-01-05 09:06:57 

DawidVin

Użytkownik

wiesz co nie wiem skad jestes, ale naprawde tani detektyw ma buro w Warszawie ceny i formy rozliczenia ma bardzo elastyczne i do kazdej sprawy podchodzi indywidualnie, sam wybierasz roliczenie ryczałtowe albo godzinowe zaszta co ja Ci bede mowil na http://www.detektywipl.pl/cennik.html sam zobacz, na pewno sie dogadasz co do formy płatnosci.
#2017-01-05 09:23:02 

Herminka

Użytkownik

mysle ze powinienes skorzystac z pomocy detektywa, który przeprowadzi taki wywiad, potraktuj to jako inwestycje zawsze mozesz zadzwnic na infolinie i poprosic o wycene to nic nie kosztuje
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015