Czas na parkiet - pomocy!

kingdom

Użytkownik

Cześć! Właśnie dotarłem do momentu budowy, w którym będzie trzeba położyć parkiet, ale to nie lada wyzwanie przecież musi być idealnie wypoziomowany, bo inaczej będziemy cierpieć przez lata. Możecie polecić jakieś dobre produkty, które ułatwią nam zmagania z podłogą?

Gromki

Użytkownik

Słuchaj kolego, najważniejsze to wypoziomować powierzchnię, reszta pójdzie już gładko. Jak wszystko będzie równe to kładzenie parkietu jest banalnie proste - składasz elementy jakby to były klocki lego. A wracając do tematu to mogę Ci polecić sklep Master Parkiet. Mają oni duży wybór produktów, a masy samopoziomujące możesz przejrzeć na http://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/c/Masy-samopoziomujace/34. Na pewno wybierzesz odpowiednią dla siebie, a gwarantuję, że każda z nich spełni Twoje oczekiwania i zagwarantuje w 100-procentach prostą powierzchnię podłogi.

SennyNick

Użytkownik

Zgadzam się z kolegą wyżej. Również korzystałem z usług tego sklepu i mogę śmiało polecić ich produkty - masy samopoziomujące, parkiety, kleje, lakiery, oleje. Nie znajdziesz u nich produktu niskiej jakości, wszystko jest tak dobrane, abyś zbudował idealny parkiet, a później mógł o niego odpowiednio zadbać.

Herminka

Użytkownik

Panowie pamiętajcie, że dbać też trzeba umieć. Przede wszystkim wybierz lakier dobrej jakości o niskim poziomie ścieralności, aby po kilku latach nie wymagał napraw. Ja skorzystałam z produktu tej marki http://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/p/Bona-Traffic/76 i śmiało mogę polecić ich lakier również Tobie. Mój parkiet ma już kilkadziesiąt lat (nawet nie pamiętam ile) i jest w doskonałym stanie. Oczywiście to nie tylko zasługa lakieru - o podłogę trzeba dbać kochani :)

Auelyna

Użytkownik

Tyle zachodu z tymi parkietami. Nie lepiej postawić na panele podłogowe? Nie trzeba przesadnie dbać o nie, lakierować i zamawiać fachowców, aby go położyć

kingdom

Użytkownik

Żona zażyczyła sobie parkiet więc nie mam wyjścia :) Dziękuję Wam bardzo za rady, z pewnością skorzystam z usług firmy, którą proponujecie. Kamień spadł mi z serca, już mniej więcej wszystko wiem i mam plan jak poprowadzić budowę do końca.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015