Czy ten kurs programowania dla dzieci jest dobry?

DawidVin

Użytkownik

Siema! Moja sprawa dotyczy tej ofert, którą można znaleźć na stronie http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/nauka-programowania/ Tu są ogólnie różne takie inrformacje na temat nauki programowania. Czy warto posłać dziecko na taki kurs programowania dla dzieci? Dużo się tam nauczy?

Piotr_KR

Użytkownik

Pewnie, że warto. Moje dziecko chodzi już na takie warsztaty z GO4Robot i już nauczyło się sporo. Wiadomo, że to jest w takiej formie przystępnej dla dzieci, ale moim zdaniem już warto od dziecka takich rzeczy uczyć i interesować tymi kwestiami.

TeresaCieszyn

Użytkownik

Moje dziecko tez posłałam na takie zajęcia i naprawdę… To jest coś niewyobrażalnego, żeby w takim krótkim czasie nauczyć się tylu rzeczy i to jeszcze tak skomplikowanych. Ja jestem pod wrażeniem tego, że dzieci już mogą programować.

DawidVin

Użytkownik

No brzmi to wszystko co piszecie bardzo zachęcająco i może rzeczywiście się zainteresuje tym jak to wygląda. Dzięki Wam za opinie, teraz chyba już bez prblemu poślę dziecko na taki kurs programowana dla dzieci z nadzieją, że się nauczy tam bardzo dużo
ODPOWIEDZ
Copyright 2015