Ile kosztują metalowe podziękowania certyfikaty?

Auelyna

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Polańczyk

Wiek: 26

W mojej firmie raczkującej dopiero chcemy dawać podziękowania w formie metalowych tabliczek. Tylko zastanawia nas koszt takich metalowych certyfikatów. Czy to nie jest zbyt drogie? Bo raczej 50 sztuk potrzebować nie będziemy, na razie tylko 5…No i mam dylemat.

krasodebska

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Gliwice

Wiek: 36

Obecnie jest tak ze certyfikaty sa drukowane i sa dawane w formie tabliczek metalowych. Jeśli tabliczki metalowe to wiadome jest od razu ze jest to wygodne do powieszenia gdzies w biurze czy w firmie na widocznym miejscu.

TeresaCieszyn

Użytkownik

Posty: 30

Skąd: Cieszyn

Wiek: 42

No to prawda, ze jak to ladnie wygląda to można takie podziękowania powiesić. A to tez pokazuje innym firmom z kim robimy interesy. Wiec buduje wizerunek jak nic.

Herminka

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Września

Wiek: 19

jest wiele obecnie firm wykonujących metalowe tabliczki i tam możesz mieć tak naprawdę dowolny tekst dowolny napis w zaleznosci od tego co potrzebujesz tylko kwestia dogadania.

Looola

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Ustka

Wiek: 18

Ceny sarozne takich podziękowań i w ogóle tabliczek metalowych. Ja trafiłam na firme tą https://www.eurograver.com/produkt/certyfikaty/ to jest podstrona na której pisza o certyfikatach które robia. Takie certyfikaty czy podziękowania to jednak pokazuja ze jest się wiarygodną firmą. Bo jednak co papier to papier a taki metal zostaje na dłużej i to jest naprawdę trwałe. Mnie zadowolil efekt.

Piotr_KR

Użytkownik

Posty: 106

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

Niezaleznie co wybierzesz to pamiętaj o estetyce. Lepiej poczekać na dobry projekt niż się z czyms spieszyć bez sensu.

treyemannuel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Wrocław

Wiek: 28

u nas takich certyfikatów trochę wisi w biurze no i fajnie jest dostać cos od innych co jest trwałe i nie zuzyje się tak szybko.

Piotr_KR

Użytkownik

Posty: 106

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

Własnie chodzi o ten efekt ; ) hehe

Looola

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Ustka

Wiek: 18

cenowo za takie podziękowania w cale nie musi być drogo, bo ta firma o której pisałam robi to wszystko w nowoczesnej technologii i cena takich podziękowań nawet gdy kupujesz tylko kilka sztuk tez nie jest wysoka.

Auelyna

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Polańczyk

Wiek: 26

Zalezy mi na nie za dużej cenie, bo firma dopiero zaczyna jak pisałam…
ODPOWIEDZ
Copyright 2015