Jakaś godna polecenia platforma sklepu internetowego przychodzi Wam do głowy???

morbidangel

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Międzyzdroje

Wiek: 39

Znajdę tu może kogoś, kto zna się na platformach sklepów internetowych? Albo kgoś, kto prowadzi sklep internetowy, zaznajomił się z tematem i chcę mi podpowiedzieć jaką platformę wybrać? Z czyich usług najlepiej skorzystać, od czego zacząć?

Decyzja

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Domkowo

Wiek: 27

Ja wiem na pewno, że zacząć musisz od wyboru oprogramowania i odpowiedniego hostingu. To na pewno jest jedna z pierwszych rzeczy nad którymi musisz się zastanowić i która jest najbardziej istotna, bo bez tego sklepu nie ma.

treyemannuel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Wrocław

Wiek: 28

Koleżanka wyżej dobrze mówi, najpierw trzeba pomyśleć o oprogramowaniu. Jest też wiele innych rzeczy, o których trzeba pamiętać, ale żeby bezsensu nie wymieniać to po prostu podrzucę Ci ten link: http://www.aptusshop.pl/. Poczytaj sobie tam, oni mają to bardzo dobrze wyjaśnione i jeśli potrzebna Ci dobra platforma sklepu internetowego to bardzo ich polecam. To prawdziwi fachowcy, którzy dobrze znają się na e-biznesie.

morbidangel

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Międzyzdroje

Wiek: 39

aha, dzięki. Mam nadzieję, że polecasz z doświadczenia własnego??

treyemannuel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Wrocław

Wiek: 28

Owszem, korzystam z ich usług prowadzenia e-sklepu i jestem bardzo zadowolony.

Prostota

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Krotoszyn

Wiek: 20

Ja też bardzo Ci polecam aptusshop.pl. To naprawdę świetna platforma sklepów internetowych, bardzo fachowe usługi w tym zakresie świadczą i mają wiele ciekawych opcji i bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze panel użytkownika.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015