Produkcja filmów w Łodzi - czy możecie polecić jakieś studio?

morbidangel

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Międzyzdroje

Wiek: 39

Cześć wszystkim! Poszukuję dobrego i naprawdę profesjonalnego studia filmowego. Dokładniej to chodzi mi o wcielenie w życie pewnej koncepcji marketingowej. A przy tym zależałoby mi na współpracy z doświadczonymi filmowcami, aby ewentualnie wprowadzili kilka zmian i poprawek.

treyemannuel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Wrocław

Wiek: 28

Witaj. Z tego, co piszesz, rozumiem, że chcesz przygotować jakąś reklamę. W takim razie napiszę Ci, że jeśli interesuje Cię produkcja filmów Łódź jest miastem, w którym możesz skorzystać z usług tego studia: http://woodpeckermp.pl/produkcja-filmow/. Przygotowali kilka materiałów dla mojej firmy i wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni. Świetny montaż, kilka poprawek i wyszło naprawdę świetnie. :)

Decyzja

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Domkowo

Wiek: 27

Hejka! Jako łodzianka i pasjonatka fotografii oraz kinematografii także mogę polecić woodpeckermp.pl. Widziałam kilka ich realizacji i są naprawdę świetne, technicznie dopracowane na 100%. Również wyposażenie studia robi wrażenie, zwłaszcza na studentach. :) Na pewno jest to czołowe studio produkcji filmowej w Łodzi. Polecam!

morbidangel

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Międzyzdroje

Wiek: 39

Bardzo Wam dziękuję! Miło mi to czytać. Przejrzałem sobie ich portfolio i rzeczywiście ich materiały wyglądają bardzo profesjonalnie. No i współpracowali z dość poważnymi firmami. Na pewno się do nich odezwę!

treyemannuel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Wrocław

Wiek: 28

Proszę bardzo! Będzie super, jeśli współpraca z nimi przyniesie jakieś korzyści marketingowe. :)
ODPOWIEDZ
Copyright 2015