#2017-05-18 01:13:39 

morbidangel

Użytkownik

Cześć wszystkim! Poszukuję dobrego i naprawdę profesjonalnego studia filmowego. Dokładniej to chodzi mi o wcielenie w życie pewnej koncepcji marketingowej. A przy tym zależałoby mi na współpracy z doświadczonymi filmowcami, aby ewentualnie wprowadzili kilka zmian i poprawek.
#2017-05-18 01:49:19 

treyemannuel

Użytkownik

Witaj. Z tego, co piszesz, rozumiem, że chcesz przygotować jakąś reklamę. W takim razie napiszę Ci, że jeśli interesuje Cię produkcja filmów Łódź jest miastem, w którym możesz skorzystać z usług tego studia: http://woodpeckermp.pl/produkcja-filmow/. Przygotowali kilka materiałów dla mojej firmy i wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni. Świetny montaż, kilka poprawek i wyszło naprawdę świetnie. :)
#2017-05-18 03:26:04 

Decyzja

Użytkownik

Hejka! Jako łodzianka i pasjonatka fotografii oraz kinematografii także mogę polecić woodpeckermp.pl. Widziałam kilka ich realizacji i są naprawdę świetne, technicznie dopracowane na 100%. Również wyposażenie studia robi wrażenie, zwłaszcza na studentach. :) Na pewno jest to czołowe studio produkcji filmowej w Łodzi. Polecam!
#2017-05-18 05:54:36 

morbidangel

Użytkownik

Bardzo Wam dziękuję! Miło mi to czytać. Przejrzałem sobie ich portfolio i rzeczywiście ich materiały wyglądają bardzo profesjonalnie. No i współpracowali z dość poważnymi firmami. Na pewno się do nich odezwę!
#2017-05-18 08:18:41 

treyemannuel

Użytkownik

Proszę bardzo! Będzie super, jeśli współpraca z nimi przyniesie jakieś korzyści marketingowe. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015