Moskitiera balkonowa w ramie - jak to zrobić?

DawidVin

Użytkownik

Posty: 104

Skąd: Kielce

Wiek: 34

mam taki pomysł, żeby zrobić dodatkową ramę na drzwi i przykleić do niej moskitiere, zastanawiam sie tylko jak zamocowac taką rame z moskitierom do futryny bez jej nawiercania, macie jakis pomysł?

Piotr_KR

Użytkownik

Posty: 106

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

Po co kombinowac, jak za nieduże pieniądze można kupic i ramę i adaptery do ramy na drzwi balkonowe? Taka gotowa moskitiera balkonowa jest ładniejsza i zainstalujesz ją bez kombinowania. Zajrzyj sobie tutaj http://www.tesa.pl/konsument/moskitiery/moskitiera-do-drzwi i zobacz jak może wyglądać taka gotowa moskitiera balkonowa na ramie. Od razu możesz zamówić wszystkie elementy potrzebne do wykonania takiej moskitiery.

kingdom

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Krotoszyn

Wiek: 30

a z czego chcesz zrobic rame? Tez o tym myslalem, ale katowniki aluminiowe sa za slabe

DawidVin

Użytkownik

Posty: 104

Skąd: Kielce

Wiek: 34

Wlasnie myślalem o kątownikach, tylko tych grubszych, ale faktycznie jak są gotowe systemy to chyba nie będę kombinował. Zwyczajnie nie wiedziałem, ze cos takiego można kupic.

Looola

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Ustka

Wiek: 18

Ja korzystam z takiej moskitiery już od dobrych kilku lat, ale z takiej zwykłej, przyklejanej do ramy drzwi balkonowych. Po prostu robie taką zakładke, że jednen fragment moskitiery zachodzi na drugi i dzięki temu całe wejście jest zasłonięte, ale można rozsunąć siatkę i normalnie wyjść na balkon. Tej samej moskitiery używam juz drugi rok i nic sie z nia nie dzieje.

Piotr_KR

Użytkownik

Posty: 106

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

Faktycznie, produkty od nich są naprawde bardzo trwałe i jak już kupowac moskitierę to właśnie jakąś lepszej marki, który posłuży kilka lat, a nie będzie do wyrzucenia po jednym roku

Herminka

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Września

Wiek: 19

Ja tez korzystam z moskitier po kilka lat. Po prostu trzeba je co jakiś czas wyprać.

DawidVin

Użytkownik

Posty: 104

Skąd: Kielce

Wiek: 34

Towar już zamowiony, czekam na dostawe :)
ODPOWIEDZ
Copyright 2015