Co myślicie o montażu i gdzie kupię rolety rzymskie w Poznaniu po dobrej cenie?

prawdziwa_gospodyni

Użytkownik

Cześć! Szukam dobrej oferty kupna rolet rzymskich w Poznaniu, może wy doradzicie mi jakiś sklep? Jeszcze druga sprawa – co myślicie o tego typu roletach, warto je instalować?

Auelyna

Użytkownik

Witaj, moim zdaniem rolety rzymskie to bardzo dobry pomysł, nie tylko ze względu na funkcjonalność, ale także estetykę. Pasują praktycznie do każdego typu pomieszczenia, czy to nowoczesnego czy klasycznego.

Herminka

Użytkownik

Zgadzam się z moją poprzedniczką, że są one bardzo stylowe i możesz wybrać sobie tkaninę jakąkolwiek tylko chcesz. Swoje rolety rzymskie w Poznaniu kupiłam na Katowickiej w tym dokładnie sklepie: https://sundeco.com.pl/PL-H13/rolety-rzymskie.html po bardzo atrakcyjnej cenie. Mają do wyboru 4 typy takich rolet.

prawdziwa_gospodyni

Użytkownik

A gdybym chciała roletę z tkaniny gładkiej to wtedy muszę wybrać jakiś konkretny typ czy jest raczej dowolność wyboru i dostosowania materiałów?

Prostota

Użytkownik

Wiesz co, chyba jeden model z dostępnych nie posiada fiszbin dlatego jest dedykowany delikatnym takniną typu woale oraz organzy. Jeżeli zależałoby ci na kupnie grubszych rolet rzymskich to wtedy pozostałe modele są dopasowane i dotyczą gładkich tkanin raczej.

Decyzja

Użytkownik

Sklep posiada jeden model rolety rzymskiej, który jest dostoswany do wszystkich tkanin – sama go wybrałam i dodałam grubszą tkaninę, dzięki czemu dobrze chroni przed słońcem.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015