#2017-07-25 00:22:10 

DawidVin

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim. Od jakiegoś czasu dość intensywnie ;) rozmawiamy z żoną na temat wykończenia naszego tarasu. Ja jestem zwolennikiem tradycyjnych płytek, ona zakochała się w drewnie. Ktoś powiedział jej, że modrzew syberyjski doskonale sprawdza się w naszych warunkach, a w dodatku świetnie się prezentuje. Szukam więc jakichś obiektywnych informacji na ten temat. Wiadomo przecież, że zdanie żony jest święte. ;)
#2017-07-25 02:31:02 

Herminka

Użytkownik

Hahahah. Wzorowy mąż powiedziałabym. :) Jeśli chodzi o taras z modrzewia syberyjskiego, to sama mam taki w domu, dokładniej to wykonany z desek ryflowanych. Bardzo ładnie się prezentuje i nie trzeba o niego jakoś szczególnie dbać. Tak więc osobiście polecam.
#2017-07-25 04:20:43 

Piotr_KR

Użytkownik

Czasem tak sobie myślę, że kobiety mają bzika na punkcie drewna. Nie tak dawno moja lepsza połówka wymyśliła sobie schody drewniane. No i ma je. :) A taras? Wiele osób mówiło mi, że to naprawdę dobre i efektownie prezentujące się rozwiązanie.
#2017-07-25 05:17:25 

SennyNick

Użytkownik

Więc tak: jeśli chcesz mieć solidny i ładny taras modrzew syberyjski to jak najbardziej właściwy wybór. Musisz jednak zadbać o to, by deski zostały odpowiednio wykończone i zakonserwowane. Dlatego pracę warto powierzyć specjalistom. Gdybyś szukał, zajrzyj tutaj: http://tdmtarasy.pl/oferta/tarasy-drewniane/modrzew-syberyjski/. Wiele lat doświadczenia i niewygórowane ceny. Na pewno spełnią Wasze oczekiwania.
#2017-07-25 05:42:01 

prawdziwa_gospodyni

Użytkownik

Mnie też bardzo podobają się tarasy z modrzewia syberyjskiego. Czytałam, rozmawiałam, oglądałam i sporo się dowiedziałam. To naprawdę dobry wybór. Drzewo samo w sobie wytrzymałe. Po odpowiednich zabiegach będzie wręcz nie do zdarcia. :)
#2017-07-25 07:31:53 

DawidVin

Użytkownik

Bardzo Wam dziękuję. Zadzwonię sobie do tej firmy i zapytam, czy mógłbym obejrzeć gdzieś skończoną przez nich pracę. Jak wszystko będzie, tak jak piszecie, to moja żona będzie miała powód do zadowolenia. Na zdjęciach deski szczotkowane prezentują się naprawdę znakomicie.
#2017-07-25 09:27:26 

kingdom

Użytkownik

Tak. Szczotkowane mają jakiś taki wyjątkowy urok. No cóż, naturalne drewno jest przepiękne. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015