Jak myślicie: czy taras z modrzewia syberyjskiego to dobry wybór?

DawidVin

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim. Od jakiegoś czasu dość intensywnie ;) rozmawiamy z żoną na temat wykończenia naszego tarasu. Ja jestem zwolennikiem tradycyjnych płytek, ona zakochała się w drewnie. Ktoś powiedział jej, że modrzew syberyjski doskonale sprawdza się w naszych warunkach, a w dodatku świetnie się prezentuje. Szukam więc jakichś obiektywnych informacji na ten temat. Wiadomo przecież, że zdanie żony jest święte. ;)

Herminka

Użytkownik

Hahahah. Wzorowy mąż powiedziałabym. :) Jeśli chodzi o taras z modrzewia syberyjskiego, to sama mam taki w domu, dokładniej to wykonany z desek ryflowanych. Bardzo ładnie się prezentuje i nie trzeba o niego jakoś szczególnie dbać. Tak więc osobiście polecam.

Piotr_KR

Użytkownik

Czasem tak sobie myślę, że kobiety mają bzika na punkcie drewna. Nie tak dawno moja lepsza połówka wymyśliła sobie schody drewniane. No i ma je. :) A taras? Wiele osób mówiło mi, że to naprawdę dobre i efektownie prezentujące się rozwiązanie.

SennyNick

Użytkownik

Więc tak: jeśli chcesz mieć solidny i ładny taras modrzew syberyjski to jak najbardziej właściwy wybór. Musisz jednak zadbać o to, by deski zostały odpowiednio wykończone i zakonserwowane. Dlatego pracę warto powierzyć specjalistom. Gdybyś szukał, zajrzyj tutaj: http://tdmtarasy.pl/oferta/tarasy-drewniane/modrzew-syberyjski/. Wiele lat doświadczenia i niewygórowane ceny. Na pewno spełnią Wasze oczekiwania.

prawdziwa_gospodyni

Użytkownik

Mnie też bardzo podobają się tarasy z modrzewia syberyjskiego. Czytałam, rozmawiałam, oglądałam i sporo się dowiedziałam. To naprawdę dobry wybór. Drzewo samo w sobie wytrzymałe. Po odpowiednich zabiegach będzie wręcz nie do zdarcia. :)

DawidVin

Użytkownik

Bardzo Wam dziękuję. Zadzwonię sobie do tej firmy i zapytam, czy mógłbym obejrzeć gdzieś skończoną przez nich pracę. Jak wszystko będzie, tak jak piszecie, to moja żona będzie miała powód do zadowolenia. Na zdjęciach deski szczotkowane prezentują się naprawdę znakomicie.

kingdom

Użytkownik

Tak. Szczotkowane mają jakiś taki wyjątkowy urok. No cóż, naturalne drewno jest przepiękne. :)
ODPOWIEDZ
Copyright 2015