Używała któraś z was naturalnego tuszu do rzęs? Jak to się sprawuje?

krasodebska

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Gliwice

Wiek: 36

Zastanawiam się nad zakupem tuszu do rzęs ale interesuje mnie linia kosmetyków naturalnych. Jak jest z trwałością takiego tuszu? Normalny trzyma mi się cały dzień a jak będzie w tym przypadku?

Herminka

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Września

Wiek: 19

Stosowałem swojego czasu taki tusz i nie zauważyłam żadnej różnicy jeżeli chodzi o jakość. Rzęsy wyglądają bardzo podobnie, tusz trzyma się długi, ciężko go rozmazać. Do tego różnica w cenie nie jest taka wielka jak by się wydawało.

Looola

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Ustka

Wiek: 18

Ja polecam sprawdzić na https://www.spadomowe.pl/tusze-do-rzes-c-29_56_141.html. Sama kupuję tam naturalny tusz do rzęs i jestem bardzo zadowolona. Nie widzę żadnej różnicy a tak przynajmniej mnie chemii wrzucam na swoją twarz ;)

krasodebska

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Gliwice

Wiek: 36

Czytałam że chemia dodawana jest tam głównie ze względu na obniżenie kosztów produkcji. Naturalne składniki są ciężej dostępne i są dużo droższe. Teraz wgl jest taki trend na rzeczy naturalne i dlatego jest tego coraz więcej.

Decyzja

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Domkowo

Wiek: 27

To tak jak w każdej inne branży. Myślisz że czemu mięso z hodowli jest dużo droższe niż takie z marketu? Kurczak szybciej urośnie na chemicznych środkach a cena będzie dużo niższa. Za tym idzie fakt że masz więcej za taniej więc łatwiej to sprzedać.

prawdziwa_gospodyni

Użytkownik

Posty: 45

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 19

Jak zaczniesz stosować naturalne kosmetyki to po kilku dniach albo tygodniach sama zauważysz że wygląd twarzy się poprawi. Byłam do tego sceptycznie nastawiona ale widząc rezultaty nie mam wątpliwości ;)
ODPOWIEDZ
Copyright 2015