Opinia o Grupie Tense jako firmie od pozycjonowania stron

Decyzja

Użytkownik

Hejka wszystkim! Prowadzę niewielki sklep internetowy z własnymi wyrobami ręcznymi. Problem jednak leży w tym, że nie mogę uzyskać lepszego wyniku w poszukiwaniach niż gdzieś tam 6 czy 7 strona, a z tego, co wiem, to internauci zazwyczaj przeglądają chyba trzy pierwsze, więc raczej niewielkie szanse, żeby się zwiększyła ilosć zainteresowanych. Kolega mi podsunął, bym znalazła jakąś firmę, ktora zajmuje się pozycjonowaniem stron i znalazłam właśnie ich. Miał ktoś z nimi do czynienia? Bardzo proszę o opinię.

morbidangel

Użytkownik

Cześć! Ja miałem okazję z nimi współpracować i czasem się do nich zgłaszam, jak spada zainteresowanie moją stroną. Generalnie bardzo podobał mi się pierwszy kontakt z znimi. Wybadali, czego oczekuję, jaki chcę osiągnąć wynik, no i na jakich platformach chcę się wypromować. Ogólnie bardzo dobrze mi się z nimi współpracuje :)

Decyzja

Użytkownik

A jak wynik? Więcej odwiedzeń Twjej strony?

morbidangel

Użytkownik

Nie no jasne :) Generalnie bardzo szybko znalazłem się wśród pięciu najwyżej pozycjonowanych stron. Szczerze powiedziawszy nie spodziewałem sie tak szybkiego wyniku, ale mówię, chyba nawet miesiąc nie minął, a klientów mi przybyło błyskawicznie.

treyemannuel

Użytkownik

Zgadzam się z kolegą wyżej. Ja sam korzystam z usług TENSE – pozycjonowanie, ale też i strony sponsorowane. Dla mnie też stworzyli całą witrynę internetową i pomagają mi nią zarządzać. Chwalę sobie też stały kontakt z nimi. Zawsze bardzo szybko reagują na wiadomości od klienta. Sama cena usług jest bardzo atrakcyjna, no i mogą jeszcze wykonać bezpłatną wycenę, dzięki czemu miałem jasny ogląd sytuacji.

Decyzja

Użytkownik

Zarządzają też stronami internetowymi? To brzmi coraz ciekawiej :) A słuchajcie, macie jakiś link, gdzie mogłabym pczytać jeszcze jakieś opinie o nich? Nie zrozumcie mnie źle, fajne ze się odezwaliście, ale chciałabym jeszcze poznać zdanie innych lduzi :)

morbidangel

Użytkownik

Nie ma sprawy :) Jak wejdziesz tutaj http://www.online-firma.com.pl/firma-godna-zaufania/grupa-tense to możesz przeczytać nie tylko pinie o nich, ale też zobaczyć, gdzie dokładnie mają swoją siedzibę, numer telefonu, czyli wszystko co najważniejsze do kontaktowania się.

Prostota

Użytkownik

A ja mam pytanko, czy zarządzają też social mediami?

treyemannuel

Użytkownik

Jak najbardziej :) Mi prowadzą profil na Facebooku, Instagramie i Pintereście :) Ilość fanów w ciągu miesiąca wzrosła mi chyba trzykrotnie, więc efekt jest. Bardzo fajnie prowadzą różnego typu konkursy, co też przyciągnęło wielu ludzi.

Decyzja

Użytkownik

Sama próbowałam się wystrzegać reklamowania firmy na portalach społecznościowych, ale chyba nie ma innej opcji dzisiaj, co?

treyemannuel

Użytkownik

Zdecydowanie warto. Osiągniesz naprawdę dobre rezultaty, bo jednak multum ludzi z tego korzysta. A jeszcze z ich pomocą to przede wszystkim będą Cię łatwiej odnajdywać.
12> ODPOWIEDZ
Copyright 2015