Qter

Użytkownik

Ja z nimi współpracuję jakoś od niecqałych dwóch lat. Kontakt bardzo profesjonalny – zarówno po podpisaniu umowy jak i w trakcie wdrażania usługi seo i adwords. Bardzo szybko zauważyłem efekty. Ruch na stronie się znacznie zwiększył, dlatego wyniki sprzedaży poszły do góry. Inewstycja się zwraca.

DawidVin

Użytkownik

Ja zmieniłem inną firmę na Tense. Płacę mniej, chociaż w mojej branży zawsze mi mówiono, że trzeba płacić dużo. Reklama w internecie to niemałe koszta, ale w tej firmie specjaliści podpowiadają mi dobre rozwiązania. Mam kontakt z pozycjonerem i z obsługą klienta, czasami nawet ze specjalistą od bloga firmowego. Na początku mi to przeszkadzało, że kontakt z tyloma osobami, ale teraz rzeczywiście to doceniam. Bieżące problemy są rozwiązywane przed odpowiednią osobę po prostu.

Pepeto

Użytkownik

Ja polecam. Nasza współpraca – bezproblemowa. Ustaliliśmy cele oraz plan działań, które bardzo szybko zostały wdrożone. Podziękowania dla opiekuna, który zawsze był z nami w kontakcie i znajdywał rozwiązania na każdy palący problem. Polecam Tense.

SennyNick

Użytkownik

Zrobiłem porządny research umów SEO – ta z Tense była najbardziej korzystna dla mnie. Trwa już ponad rok – przedłużyłem ją na kolejny. Jestem bardzo zadowolony z usługi pozycjonowania, wcześniej, w poprzedniej agencji chcieli nieźle mnie oszukać. Tutaj jest wszystko jasne i na preferencyjnych warunkach. Czasami korzystam też z Google Adwords – tutaj również nie mam zastrzeżeń.

krasodebska

Użytkownik

Grupa Tense tworzyła naszą stronę internetową, wypozycjonowała ją oraz wspiera nas w copywritingu. Firma bardzo rzeczowa, terminowa i bezproblemowo podchodzi do różnych naszych pomysłów. Posiadam firmę z branży motoryzacyjnej, a specjaliści z którymi współpracuję w tense mają o tym pojęcie i rozumieją specyfikę tej branży. Korzystamy również z kampanii PPC – tutaj koszty są spore, ale wszystko się zwraca, więc inwestycje się opłacają.
<12 ODPOWIEDZ
Copyright 2015