Czy macie jakieś sposoby na lepszy sen? Może jakieś tabletki warte polecenia?

morbidangel

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Międzyzdroje

Wiek: 39

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu chodzę bardzo zestresowany i przez to mam problemy ze snem. Nie chcę brać jakiś mocnych leków więc może macie jakieś sprawdzone sposoby? Mogą być jakieś tabletki ale najlepiej na bazie ziół.

Decyzja

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Domkowo

Wiek: 27

Ja zawsze jak mam taki problem że jestem zestresowana albo coś mi się dzieje to piję sobie melisę. Nie wiem czy próbowałeś ale taka mocna herbata naprawdę potrafi uspokoić. Tabletki też często mają ja w swoim składzie ;)

Prostota

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Krotoszyn

Wiek: 20

Możesz sobie wejść na http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/bez-recepty-dobre-samopoczucie-bezsennosc-stres i tam zobaczyć. Jest tam kilka ciekawych suplementów na bazie ziół które nie tylko pomagają redukować stres ale też pomagają spokojnie zasnąć.

morbidangel

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Międzyzdroje

Wiek: 39

Wziąłem od żony takie tabletki ziołowe co miała w apteczce i całkiem dobrze się po nich czułem. Żeby nie zakładać nowego tematu zapytam o coś jeszcze, macie jakiś sprawdzony preparat dla małych dzieci który pomoże w pielęgnacji wrażliwej skóry?

treyemannuel

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Wrocław

Wiek: 28

Mówisz o jakimś kremie czy bardziej o czymś do kąpieli?

Looola

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Ustka

Wiek: 18

Emolium robi świetne preparatu które można stosować nawet od pierwszego dnia życia. Tutaj http://www.apteka-internetowa-24.pl/emolium-emulsja-do-kapieli-400-ml.html masz coś takiego czego ja używam i bardzo wszystkim polecam ;)

morbidangel

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Międzyzdroje

Wiek: 39

I super, w takim razie chyba nie mam do was już więcej pytań ;) Dzięki wielkie za odpowiedzi.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015