Szukam tanich ale dobrych smoczków. Znacie jakiś sklep gdzie można kupić większą ilość?

Auelyna

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Polańczyk

Wiek: 26

Moje dziecko jakimś cudem rozwala każdy nowy smoczek który kupię. Kilka dni i i muszę zakładać nowy. Znacie jakiś sklep w sieci gdzie mają takie smoczki w dobrej cenie? Najlepiej jak by można było dostać rabat przy większej ilości.

krasodebska

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Gliwice

Wiek: 36

Osobiście zamawiałam na https://wyprawkowy.pl/butelki-i-akcesoria-235 bo miałam podobny problem ale nie wiem jak w przypadku większej ilości. Smoczki są w bardzo niskich cenach więc nawet bez niego kupisz dużo taniej niż w sklepie stacjonarnym.

Gromki

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Frombork

Wiek: 30

Może warto by było kupić coś o wyższej wytrzymałości. Słabo znam się na takich rzeczach ale nie chce mi się wierzyć że jeszcze nikt nie wymyślił takiego rozwiązania. Na pewno gdzieś w internecie można kupić takie smoczki.

Decyzja

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Domkowo

Wiek: 27

Problem w tym że materiał musi być elastyczny i miękki. Dziecko nie ma tyle siły żeby dać mu tam gumowy smoczek. Może są jakieś rozwiązani które podnoszą wytrzymałość smoczka ale nie oczekiwała bym cudów.

Auelyna

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Polańczyk

Wiek: 26

Są takie smoczki ale niezależnie od tego który kupię to i tak dziecko zaraz go przegryzie. Stwierdziłam że lepiej kupić po prostu zwykłe tanie ale więcej ;)

Gromki

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Frombork

Wiek: 30

Ja sam zamawiałem na stronie o której pisała koleżanka z drugiego postu i to nie tylko smoczki ale też butelki i wiele więcej. Jak chce ci się pisać to możesz zrobić większe zamówienie i pomęczyć trochę o jakieś dodatkowe zniżki :P
ODPOWIEDZ
Copyright 2015