Potrzebuję fototapety góry

Auelyna

Użytkownik

Postanowiłam ze w tym roku sprawie żeby mój dom wygladal znacznie lepiej. No i tak mysle o tych fototapetach. Tak myslalam o górach jako motywie. Gdzie kupie takie fototapety?

prawdziwa_gospodyni

Użytkownik

Jeśli chodzi o fototapety to prawda jest taka ze sa szybka metoda żeby poprawić wygląd mieszkania domu. No i to jest naprawdę super. Kwestia jest taka ze male nierówności zawsze się schowają pod tapeta. Ale jak jest dziura w scianie to nie da rady :P

DawidVin

Użytkownik

Sa teraz fototapety typowo do kuchni czy łazienki. Wiec o ile kiedyś tapety były glownie do salonu czy pokoju dziececego stosowane o tyle dzisiaj można je spotkać tak naprawdę wszędzie. Wg mnie fajna opcja by szybko odswiezyc mieszkanie na pewno.

Piotr_KR

Użytkownik

Co do fototapety do łazienki to musi być dobrej jakości. Bo inaczej to zacznie sama odchodzić od scian i wtedy robi się naprawdę zabawa.

DawidVin

Użytkownik

No to jasne. A druga rzecz ze i tak lepiej nie przesadzac z klejem bo więcej nie znaczy lepiej :P

Auelyna

Użytkownik

Dla mnie liczy się końcowy efekt :P no ale nie wiecie gdzie takie fototapety góry dostanę?

Sasiadujaca

Użytkownik

Fototapety są praktyczne. Bo można je przecież swobodnie czyscic. Wiadomo ze moczyc mocno nie można. Zobacz tutaj http://naklejkomania.eu/129-fototapety-gory może ci wpadnie w oko. Dobrze dobrana fototapeta góry to jednak jest dobry dodatek. Prawda tylko jest tez taka ze nie warto jej umieszczać w bardzo małych pomieszczeniach bo wtedy takie pomieszczenia wydaja się klitka.

Herminka

Użytkownik

Na korytarzu nie widać tego jaki efekt daje fototapeta…. Bo fototapeta musi mieć miejsce by gdzies się zaprezentować a nie tylko tak żeby była.

Piotr_KR

Użytkownik

W korytarzu to jest lepiej dac jakas tapetę papierową w symetryczne regularne wzory to wtedy wydluza wnętrze. No a jak jest ciemny korytarz to lepiej zostawić nawet bez tapet. Takie moje zdanie. Ale z zawodu to jestem lekarzem a nie designerem :P

kingdom

Użytkownik

Na ogół jak ma się mieszkanie to urządzenie korytarza jest sporym problemem bo ciasny vbo maly. To sam szafą zabudowałem i z głowy. :P

Sasiadujaca

Użytkownik

Na tej stronie co ja podawalam sa tez tapety papierowe tez takie które można wykorzystać w kuchni. Trzeba by było sobie poprzegladac co oni ciekawego maja. Maja tez sporo naklejek na ścianę a to już zupełnie szybki sposób na odswiezenie wnętrz.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015