Grupa Tense czy jest to dobra firma która wykona dla mnie usługę pozycjonowania ?

Piotr_KR

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

Czy Grupa Tense - https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/ jest dobrą i godną zaufania firmom w której wykonam pozycjonowanie własnego sklepu internetowego czy powinienem rozejrzeć się za czymś innym ?

kingdom

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Krotoszyn

Wiek: 30

Grupa Tense to bardzo dobra agencja specjalizująca się w tym temacie. Wykonają Ci nie tylko pozycjonowanie ale wszystkie zabiegi związane z SEO. Bo to nie problem wrzucić milion linków i być wysoko, problem to się tam utrzymać i nigdy nie mieć problemów z karami od Googla. A pomiędzy seo a stricte pozycjonowaniem jest wiele różnić. Najlepiej jak sam przeczytasz sobie o tym np. tutaj https://www.rp.pl/Telekomunikacja-i-IT/200819854-SEO-a-pozycjonowanie-stron-www---poznaj-roznice.html Ale co do GT to bądź pewny, że są naprawdę profesjonalni i dobrzy w tym temacie. Dlatego śmiało możesz korzystać z ich usług.

kingdom

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Krotoszyn

Wiek: 30

Btw bo bym zapomniał a nie mogę już edytować poprzedniego posta (może jakiś moderator to zrobi ?) W każdym razie poczytaj też o tym jak sprawdzić pozycje w Google: www.grupa-tense.pl/blog/jak-sprawdzic-pozycje-strony-w-wyszukiwarce-google/ wtedy będziesz wiedział na czym obecnie stoisz. Bo potem to już od GT dostaniesz dostęp do monitoringu pozycji i będziesz na bieżąco.

Herminka

Użytkownik

Posty: 71

Skąd: Września

Wiek: 19

Tak tez popieram Ze Grupa tense to dobra firma zajmująca się pozycjonowaniem!

Piotr_KR

Użytkownik

Posty: 99

Skąd: Gniezno

Wiek: 34

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Teraz jest dla mnie jasne, że Grupa Tense to dobry wybór.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015