Prezent dla dziecka na urodziny

morbidangel

Użytkownik

Szukam ciekawego pomysłu na prezent dla malucha, ale od kilku dni nie potrafię wymyślić niczego sensownego. Nie chciałbym zeby był zbyt drogi, ale też nie przesadnie skromny. Coś podpowiecie?

TeresaCieszyn

Użytkownik

Jeśli prezent dla dziecka to proponuje coś praktycznego. Może przewijak Ceba lub grający nocnik? Rodzice i tak będą musieli zainwestować w podobne akcesoria. Wiem po sobie, że nawet komplet pieluch, chusteczek nawilżanych czy płyn antybakteryjny podarowany przez życzliwego to spora pomoc, bo jednak na samym początku wydatów jest bardzo dużo.

treyemannuel

Użytkownik

Prezent dla dziecka powinien byc dla dziecka i zapewnić mu maksimum radości, a nie oszczędzić wydatków rodzicom. Według mnie lepiej sprawdzi się jakaś super zabawka.

morbidangel

Użytkownik

Moment! Nie wyraziłem się zbyt jasno i stąd wystąpiło pewne nieporozumienie. Dziecko, dla ktorego kupuję prezent to 5 letni chłopiec. Nie jest noworodkiem, dlatego nocniki i przewijaki odpadają.

TeresaCieszyn

Użytkownik

To wiele wyjaśnia i istotnie ogranicza pole maneru. Ja mimo wszystko pozostaną przy prezentach praktyczny i tym razem zaproponuję taki oto bajkowy plecak - patiimaks.pl/produkt/plecak-przedszkolaka-30002-oops. Myślę ze każdy maluch o czymś takim marzy.

treyemannuel

Użytkownik

Ja będę wierny temu co wczesniej napisałem i zaproponuję świetną zabawkę. Kilkuletnie dziecko z pewnością ucieszy się, gdy dostanie zestaw Lego Friends. Zwlaszcza, że można go później uzupełnić kolejnymi seriami.

morbidangel

Użytkownik

Widzę, że trochę namieszałem, ale bardzo podobają mi się Wasze pomysły. Plecak jest naprawdę uroczy, ale z tego co wiem ostatnio zostal już jeden kupiony z jakimś superbohaterem, dlatego pomysł odpada. Jeśli chodzi o lego to niestety w tym przypadku się nie sprawdzi. Jeśli coś jeszcze przyjdzie Wam do głowy, to będę bardzo wdzięczny za posta.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015