Dokumenty związane z ppoż

DawidVin

Użytkownik

Auelyna

Użytkownik

Zabierałam się jakiś czas temu za przygotowanie instrukcji przeciwpożarowej, bo uzyskałam dawno temu uprawnienia, ale zadanie mnie wykończyło :). Stwierdziłam, iż przekażę zadanie to fachowcowi. Długi czas poszukiwałam odpowiedniego przedsiębiorstwa, lecz zdołałam znaleźć rzeczywiście doświadczonego specjalistę. Niestety nie zajmuje się on już tym tematem, a prędko potrzebuję porównywalnie dobrego fachowca. Ufam, że zarekomendujecie mi kogoś sprawdzonego, kto proponuje profesjonalne instrukcje bezpieczeństwa pożarowego w atrakcyjnych cenach. Dużo by mi to uprościło, dlatego oczekuję Waszego wsparcia.

Elizalinde

Użytkownik

Konieczna mi profesjonalna instrukcje ppoż, gdyż nie dysponuję czasem, żeby zająć się nią samodzielnie. Mam co prawda wymagane uprawnienia, lecz planuję zadanie to zlecić komuś z doświadczeniem. Kojarzycie firmy, które proponują takiego typu usługi ? Nie zamierzam podejmować przypadkowych decyzji, bo nie raz źle się to zakończyło. Ufam, że na forum pojawi się co najmniej parę osób, które będą mogły zamieścić konkretne namiary na sprawdzone podmioty albo choćby ostrzec przed konkretnymi podmiotami.
ODPOWIEDZ
Copyright 2015